Контакт

Користете ја оваа форма за да ни пратите порака

Друштво за изградба, управување и издавање на повеќенаменска сала БОРИС ТРАЈКОВСКИ ДООЕЛ СКОПЈЕ

Адреса: Булевар 8ми Септември бр. 13

Телефон: 076/361-185 ; 075/257-941

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Web: www.scboristrajkovski.gov.mk