Нов професионален простор за ПИНГ-ПОНГ

Почитувани корисници,

Ви претставуваме нова содржина, нов простор во Спортскиот Центар БОРИС ТРАЈКОВСКИ за сите љубители на пинг-понгот:

  • Професионален простор за Пинг Понг
  • Со професионални маси и мрежи одобрени од ИТТФ
  • Со герфлор подлога за подобро уживање во спортувањето
  • Со задолжителна сопствена спортска опрема пригодна за спортување во сала

Од Септември очекувајте и отворање на пингпонгарско школо за деца.

Цена на изнајмување 300 ден./1 час

Дополнителни информации на: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. и 076/361-185

Ваш,
СЦ БОРИС ТРАЈКОВСКИ


Печати